• 8200 Veszprém, Kórház utca 1.
    • +36 88 556-000
    • info@csfk.hu

Az egészségügyi szolgálati jogviszony tartama:

  • Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

  • Csolnoky Ferenc Kórház 8200 Veszprém, Kórház u. 1.

Az ellátandó főbb feladatok:

  • keletkező munkaügyi iratok lefűzése a dolgozók személyi anyagába,
  • a jogviszonyokkal összefüggő különböző nyilvántartások naprakész vezetése,
  • munkáltatói igazolások készítése,
  • álláshirdetések előkészítése, továbbítása, rögzítése különböző felületekre,
  • fizetés nélküli szabadság, munkába állásról szóló engedélyről határozatok elkészítése,
  • szabadság nyilvántartással, kiértesítéssel, elszámolással, adatszolgáltatásokkal kapcsolatos feladatok,
  • egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

  • Az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény alapján megegyezés szerint.

Pályázati feltételek:

  • érettségi,
  • munkaügyi területen szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat,
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság, cselekvőképesség, egészségügyi alkalmasság.

Elvárt kompetenciák:

  • pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • terhelhetőség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • iskolai végzettségek, szakképzettségek okiratainak másolata,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati eljárásban résztvevők a pályázati anyagot megismerhetik.

A pályázat benyújtásának határideje:

  • 2022.08.31.

A pályázat benyújtásának módja:

  • Postai úton, levélcím: Csolnoky Ferenc Kórház 8200 Veszprém, Kórház u. 1. címre, a Humánerőforrás-gazdálkodási Csoport részére, vagy elektronikus úton a allas@vmkorhaz.hu e-mail címre. Kérjük a borítékon/tárgy mezőben feltüntetni: „HR adminisztrátor”.

A pályázat elbírálásának határideje:

  • 2022.09.01.

Veszprém, 2022. július 25.

 Dr. Töreki-Vörös Ibolya

főigazgató